Bluzka z potworem

_DSC1449Tą bluzkę szyłam już dwa razy, jedną z nich możecie zobaczyć tutaj, druga niestety na stronę nie trafiła, ale też niezbyt ją lubię ze względu na wzór i za często jej nie zakładałam, a raczej wcale 😉 natomiast czarną w kwadraty uwielbiam.

Bluzka powstała z rewelacyjnego wykoroju papavero i możecie go pobrać tutaj.

Moja kolejna papaverova bluzka została uszyta z egipskiej bawełnianej satyny w azteckie wzory. Nie pytajcie o cenę 😉 Satyna sprzedawana jest w raportach, o większym lub mniejszym wzorze. Wzięłam jeden o dł. ok. 70cm i z trudem wykroiłam całą bluzkę. Odszycia to pełna improwizacja, krojone tak, żeby wykrój zmieścił się na resztkach materiału, które zostały po bluzce. Ale udało się i to jest najważniejsze. Satynka jest bardzo delikatna, a wzory w krzykliwe kolory to pełen odlot. Chyba wrócę tam i kupię raport o dł. 2,20m – bo jest piękna.

A czemu „z potworem”? Ano dlatego, że mój mąż robiąc zdjęcia dopatrzył się na bluzce paszczy z zębami i oczu powyżej 😛 Zobaczcie sami.

Fot. © BBiałogłowicz

Właścicielem praw autorskich do zamieszczonych na stronie treści, zdjęć i innych materiałów jest KAMELEON projekt studio. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora i właściciela jest zabronione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *